Sakarya Global Lojistik; uluslararası lojistik sektöründe 5 adet Minivan Express Servisi ile Türkiye ile Avrupa arasında daha hızlı bir hizmet sunuyor. Türkiye – Avrupa arası Minivan Express Servisi sayesinde çok daha hızlı ve zamanında kapı teslimat güvencesiyle müşterilerine sunarak kalitesinden ödün vermiyor.

Maksimum 1500-1900 Kg kapasiteli özel araçları ile ülke ve mesafeye göre hızlı teslimatlar yapan Sakarya Global Lojistik, aynı zamanda sınır kapılarından da hızlı geçiş sağlayabiliyor. 7/24 GPS uydu takibi ile izlenebilirken müşterilere de anlık konum bilgisi veriyor. Minivan ile Express Kargo taşımacılığı size, hava yolu taşımacılığına göre daha güvenli ve daha ekonomik bir alternatif sunmaktadır.

Sakarya Global Lojistik, lojistik sektöründe müşterilerin ihtiyaçlar ve talepleri doğrultusunda yüklerinin hızlı ve zamanında varış noktasına ulaşması için Minivan Ekspres Servisi hizmetini sunmaya başlamıştır. Avrupa ülkelerinin tamamına yakınına 24,36,48 ve 72 saat gibi sürelerde ekspres taşıma hizmeti sunmaktayız.